dorian wawrzyniak

Subkonto nr: 102144702
wiek: 3 latka

O mnie

Cześć! Tu Dorek! Błękitnooki blondynek pełen energii i humoru! Przedszkolak ciekawy świata, którego wszędzie pełno! Od urodzenia tworzę swój wyjątkowy i niepowtarzalny świat. Świat pełen bodźców, tajemnic i zagadek. Krok po kroku odkrywam nowe nieznane lądy i zakamarki, starając się dorównać kroku moim rówieśnikom.. Niedawno dowiedziałem się jednak, że różne moje trudności mają swoje źródło w autyzmie wczesnodziecięcym. Mój odmienny sposób spostrzegania i myślenia staramy się z rodzicami traktować jako jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do wzajemnej nauki i zrozumienia, że nie istnieje tylko jedna droga porozumienia, a własna ścieżka w życiu może być czymś ciekawym i inspirującym. Nie marzę jednak o niczym innym tak jak o tym, by komunikowanie się z moimi rodzicami, rówieśnikami czy otoczeniem stały się dla mnie czymś prostszym i bardziej zrozumiałym. Chciałbym również lepiej orientować się w świecie uczuć i emocji, których rozumienie jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Najłatwiej jest mi wtedy, gdy wszystko ma swoje miejsce a różne zdarzenia przebiegają zgodzie z jasnym i zrozumiałym planem... Kochani Darczyńcy! Z całego swojego dziecięcego serduszka proszę Was o wsparcie. Wsparcie, które umożliwi mi udział w dodatkowych zajęciach wspierających rozwój i zainteresowania, udział w warsztatach terapeutycznych czy rehabilitacjach, odwiedziny specjalistów czy budowanie wsparcia mnie i mojego rozwoju samodzielności w warunkach domowych, dzięki specjalnym zabawkom i pomocom dydaktycznym czy sensorycznym. Proszę, pomóżcie mi zrozumieć otaczającą mnie rzeczywistość i zyskać samodzielność, bym i ja mógł kiedyś pomagać innym zmieniać świat na lepsze i wypełniać serduszka innych nieskończoną radością!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: dorian wawrzyniak - Subkonto nr 102144702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
dorian wawrzyniak