martyna janowiec

Subkonto nr: 102144902
wiek: 8 lat

O mnie

Hejka, nazywam się Martyna i mam 8 lat. Chodzę do 1-szej klasy podstawowej która powinna być dla mnie czymś wspaniałym, ale sprawia mi duży problem, jak i w nauce, koncentracji, bądź w życiu codziennym poza szkołą, przez to z czym żyje na codzień. Na samym początku roku szkolnego, wykryto u mnie afazję mowy, niedosłuch centralny oraz obniżone napięcie mięśniowe. W szkole Potrzebuje specjalnego kształcenia czyli dodatkowego nauczyciela (dodatkowe zajęcia), specjalny aparat słuchowy. Potrzebuje rehabilitacji, ciągłej nauki, oraz wizyt u neurologów, logopedy, psychologa, laryngologa oraz neurologopedy. Chciałabym nadążać za rówieśnikami oraz korzystać z dzieciństwa, a nie chodzić po lekarzach bądź rehabilitacjach. Czeka na mnie za niedługo turnus rehabilitacyjny który jest bardzo kosztowny, a wiem że mi pomoże. Dlatego liczę na każde wsparcie ku lepszego dzieciństwa. Dziękuję ps.: Martyna.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: martyna janowiec - Subkonto nr 102144902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
martyna janowiec