oliwier lenard

Subkonto nr: 102145102
wiek: 5 lat

O mnie

Oliwier urodził się 1 mają 2019 roku. Początkowo nie widzieliśmy różnicy między nim a jego rówieśnikami , dopóki Oliwier nie poszedł do żłobka. Tam zaobserwowaliśmy że w jego zachowaniu jest coś nie tak. Postanowiliśmy zbadać tego przyczynę i udaliśmy się po pomoc do specjalistów. Usłyszeliśmy diagnozę która zawaliła nas z nóg, nasz ukochany syn ma AUTYZM. Znaleźliśmy mu przedszkole z oddziałami integracyjnymi, w którym ma terapię zajęciową, uczęszczamy na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju. Na chwilę obecną Oliwier ma 5 lat nie mówi nie nawiązuje kontaktu ma wybiórczość pokarmową jest nadpobudliwy i ma zachowania autoagresywne, nie korzysta z toalety jest pieluchowany. Na co dzień Oliwier wymaga od nas ciągłej uwagi , gdyż nie widzi zagrożeń w otaczającym go świecie. Kiedy stawiamy przed nim zakazy lub nie potrafimy zrozumieć czego w tej chwili potrzebuje uderza głową w ściany , podłogi lub inne twarde podłoża. Jako rodzice chcieli byśmy aby nasze dziecko rozwijało się,  poznać przyczynę choroby , wykonać badania genetyczne, niestety na chwilę obecną nie możemy sobie na to pozwolić że względów finansowych. Serce nam pęka kiedy widzimy jak nasz syn cierpi a my nie wiemy w jaki jeszcze sposób możemy mu pomóc. Badania genetyczne pomogą nam w  nakierowaniu na odpowiednią terapię. Chcieli byśmy również zapewnić Oliwierowi jak najwięcej terapii, tak aby zaczął komunikować się z otaczającym go światem. Prosimy wszystkich ludzi dobrych serduszkach aby pomogli nam spełnić nasze marzenie o lepszy życiu dla naszego dziecka 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: oliwier lenard - Subkonto nr 102145102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
oliwier lenard