leon kamin

Subkonto nr: 102146002
wiek: 1 roczek

O mnie

Dzień Dobry, nazywam się Leon Kamin, rodzice mówią na mnie Lelo. Urodziłem się 14 października w 2022r razem z moim bratem bliźniakiem Aleksem♥️ Poród był nagły poprzez cesarskie cięcie bo zaczynaliśmy tracić tętno, z Aleksiem było wszystko dobrze, ja miałem lekkie niedotlenienie. Następnie spędziliśmy dwa tygodnie w inkubatorach ze wspomaganiem oddychania. Po 15 dniach wyszedłem z bratem ze szpitala do domu i wszystko było dobrze ale po dwóch tygodniach zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego, rodzice wróciły ze mną do szpitala, okazało się, ze mam enterowirusowe zapalenie mózgu i sepsę. Zapadłem w śpiączkę, mój stan był krytyczny, byłem blisko śmierci. Lekarze nie dawali mi szans. Rodzice pożegnali się ze mną i przyjąłem chrzest. W te sama noc zacząłem poruszać palcem i buzia, mój stan się ustabilizował lecz dalej  byłem jakby w śpiączce, nie było ze mną kontaktu, mój mózg doznał uszkodzeń. Po miesiącu wyszedłem ze szpitala ale dalej cały czas spałem, nie wydawałem żadnych odgłosów, nie ruszałem się i tak było przez kolejne miesiące, do tego doszła padaczka. Rodzice robili wszystko co mogli, od wyjścia ze szpitala jestem rehabilitowany u prywatnych rehabilitantów, potrzebuje fizjoterapii, neurologopedii, osteopatii. Niestety rodzice nie dają już rady finansowo a chciałbym tez skorzystać z turnusów rehabilitacyjnych, ponieważ mimo tego, ze moja rehabilitacja trwa już półtora roku to postępy są znikome, nie obracam się na brzuszek, na boki, nie siadam, nie chodzę, nie potrafię złapać zabawki 😭 Dlatego zwracam się o pomoc do Państwa, Leoś♥️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: leon kamin - Subkonto nr 102146002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
leon kamin