zuzanna krajewska

Subkonto nr: 102146202
wiek: 14 lat

O mnie

Zuzanna Krajewska urodziła się jako skrajny wcześniak w 27tc i od razu zaczęły się pojawiać pierwsze chwile cierpienia. W pierwszej dobie Zuzia dostała dwa wylewy krwi do mózgu, perforacji jelit i od razu wymagała pierwszych interwencji operacyjnych. Z każdym dniem przybywało niestety następnych skutków wcześniactwa, bardzo dzielnie walczyła i pokonała sepsę. Toczono nierówną walkę o jej życie i zdrowie przez ponad pół roku, dziś Zuzia mimo przejść i chorób żyje, cieszy się z każdego dnia. Niestety jest upośledzona w stopniu głębokim, nie mówi, ma problemy z poruszaniem się i od niedawna wymaga wspomagania farmakologicznego by pomóc jej poradzić sobie z bodźcami zewnętrznymi. Niestety nie mamy sił by Zuzię wozić w wózku inwalidzkim 😓 potrzebny jest sprzęt elektryczny. Dodatkowo pampersy których potrzebne jest masa🫣 staramy się aby życie Zuzi było jak najbardziej zbliżone do normalnego, nie chcemy jej zamykać na świat. Jest bardzo wesołą dziewczynką mimo trudności.

Prosimy o wsparcie ❤️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: zuzanna krajewska - Subkonto nr 102146202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
zuzanna krajewska