julia farfus

Subkonto nr: 102146502
wiek: 3 latka

O mnie

Mam na imię Julia, jestem całkiem normalnym dzieckiem tylko z problemami zdrowotnymi. Choruję na zeza prawego oczka, które nadaje się tylko do operacji, którą odbędę 2026 roku. Choruję również na autyzm i jest mi bardzo ciężko funkcjonować w świecie  rzeczywistym bo nie potrafię tak rozumieć jak dziecko zdrowe. Potrzebuję do tego czasu i kosztownych lekarzy i specjalistów. Bardzo bym prosiła o wsparcie mnie i mojej rodziny, proszę dajcie dla mnie i mamy choć 1,5%, który nas wspomoże i pozwoli mi funkcjonować  jak zdrowe dziecko, żyć normalnie bez problemów. Jest jeszcze wiele pracy nad tym bym była wspaniałym pogodnym zdrowym dzieckiem, proszę pomóżcie bym mogła choć kiedyś funkcjonować jak zdrowe dziecko.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: julia farfus - Subkonto nr 102146502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
julia farfus