aleksander zięba

Subkonto nr: 102146702
wiek: 11 lat

O mnie

Jestem Aluś i mam 11 lat. Właśnie skończyłem czwartą klasę z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce. Pasjonuje mnie mnie kosmos, mam 24 encyklopedie kosmosu które przeczytałem. Od 4 roku życia zdiagnozowano u mnie autyzm, zaburzenia integracji sensorycznej oraz astmę. Mam duże problemy społeczne, cierpię przebywając w większej grupie ludzi. Czasami nawet małe grono znajomych doprowadza mnie do meltdownu. Przeszkadzają mi niektóre dźwięki, zapachy, dotyk, struktura jedzenia i wszędzie widzę brud (bardzo często myję ręce). Czasami, gdy biegam nie mogę złapać tchu, ale na rowerze jest lżej. Mój tata nie odwiedza mnie i dzwoni raz na kilka miesięcy, ma zakaz przebywania ze mną sam na sam, bo traci przy mnie cierpliwość :( Ale kocham go i chciałbym aby interesował się moim życiem. Za to moja mama jest całym moim światem, a ja jestem jej światem...mamy siebie i to największe szczęście w życiu! Pomóż mi proszę uczestniczyć w hipoterapii oraz innych ważnych zajęciach, które pomogą mi poczuć twój świat, bo mój bywa dość trudny. Pozdrawiam was

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: aleksander zięba - Subkonto nr 102146702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
aleksander zięba