szymon wawrzkiewicz

Subkonto nr: 102147802
wiek: 1 roczek

O mnie

Cześć. Mam na imię Szymon i chciałem Wam powiedzieć w skrócie o mojej chorobie. Gdy miałem 8 tygodni zdiagnozowano u mnie krwiaka podtwardówkowego który spowodował udar mózgu oraz niedowład lewo stronny rączki i nóżki. Pierwsza operacja była ratująca moje życie gdzie została mi usunięta kość pokrywy czaszki okazało się później że zbiera mi się duża ilość płynu mózgowo rdzeniowego i konieczna była kolejna operacja która miała na celu odbarczenie. Po konsultacji w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach nie przyniosło mi dobrych wieści potrzebuję trzeciej operacji która ma na celu rekonstrukcje mojej główki potrzebny mi jest implant kości który da mi szanse na lepsze rozwijanie się bez niego niestety nie będę mógł normalnie funkcjonować w życiu.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: szymon wawrzkiewicz - Subkonto nr 102147802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
szymon wawrzkiewicz