aleksander paprzycki
O mnie
Olek ma autyzm.
Olek obecnie nie mówi, a jego rozwój mowy jest znacznie opóźniony. Ma trudności w komunikowaniu swoich potrzeb oraz w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi.
Mimo trudności jest pogodnym dzieckiem, które bardzo lubi bawić się autkami oraz aktywności, które dają mu poczucie bezpieczeństwa i przewidywalności. Autyzm wpływa na jego codzienne funkcjonowanie, utrudniając mu rozumienie świata i reagowanie na bodźce z otoczenia.
Olek wymaga intensywnej, wielospecjalistycznej terapii, w szczególności terapii logopedycznej, neurologopedycznej, psychologicznej oraz zajęć wspierających rozwój komunikacji i umiejętności społecznych.
Środki pozyskane z 1,5% podatku z PIT zostaną przeznaczone na finansowanie niezbędnych terapii, konsultacji specjalistycznych oraz pomocy terapeutycznych, które są kluczowe dla poprawy funkcjonowania Olka i zwiększenia jego szans na samodzielność w przyszłości.
Galeria
Jak można mi pomóc
Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).
W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:
Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik
Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610
Tytułem: aleksander paprzycki - Subkonto nr 102192302
Na koniec
Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)
Z serdecznymi pozdrowieniami
aleksander paprzycki