piotr jurczyk

Subkonto nr: 10323402
wiek: 12 lat

O mnie

Cześć, jestem Piotruś i mam Zespół Downa. Jestem wesołym i pogodnym urwisem. Bardzo lubię oglądać książeczki i chodzić do szkoły - mam tam mnóstwo kolegów i koleżanek.

Urodziłem się z Zespołem Downa, który nie pozwala mi prawidłowo się rozwijać. Niestety wada genetyczna nie tylko opóźnia mój rozwój psychoruchowy, ale i przez nią mam wiele wad rozwojowych a najgorsze to: duży obustronny niedosłuch oraz wiotkość mięśni i stawów. Cierpię na zespół oporności na hormon tarczycy oraz polimorfizm 1298 MTHFR, mimo to, bardzo kocham życie. Jestem pod stałą opieką wielu specjalistów: kardiolog, hematolog, audiolog, neurolog, gastroenterolog, endokrynolog, okulista. Każda wizyta wiąże się z dużym wydatkiem na dojazd do specjalistów ( 200 km w jedną stronę) a często ich odwiedzamy. Muszę nauczyć się funkcjonowania w otaczającym świecie oraz nauczyć się mówić, a jest to bardzo trudna sztuka, szczególnie z wadą słuchu. Abym mógł nadrabiać zaległości w rozwoju muszę codziennie ciężko pracować. Jeżdżę na zajęcia fizjoterapeutyczne, logopedyczne, bardzo lubię jeździć na turnusy rehabilitacje, niestety są one bardzo drogie. Dlatego potrzebuję Waszego wsparcia.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: piotr jurczyk - Subkonto nr 10323402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
piotr jurczyk