filip woliński

Subkonto nr: 10325702
wiek: 8 lat

O mnie

Jestem Filip. Urodziłem się 27.01.2016 roku w 35. tygodniu ciąży, jako bardzo mały chłopczyk. Mam Zespół Downa. Jestem radosnym i pełnym życia dzieckiem, lecz choroby z jakimi przyszło mi się zmierzyć trochę utrudniają mi życie. Mój dodatkowy chromosom spowalnia rozwój i dlatego wszystko co innym dzieciom przychodzi z łatwością, ode mnie wymaga wysiłku, mnóstwa pracy i ćwiczeń.

Cierpię na obecność homozygoty CC w genie MTHFR, niedosłuch, wadę serca, hipotonię mięśniową i chorą tarczycę. Wszystko to brzmi bardzo poważnie i niewiele z tego rozumiem, ale wiem, że chcę być zdrowy, szczęśliwy, dobrze się rozwijać i wyrosnąć na dużego chłopca. Jestem pod stałą kontrolą wielu lekarzy i specjalistów. Regularne rehabilitacje pozwalają mi rozwijać się pod względem ruchowym, a terapie logopedyczno-psychologiczne pod względem intelektualnym. W wieku 11 miesięcy zacząłem siadać, krótko potem raczkować, a gdy miałem 22 miesiące stawiać pierwsze samodzielne kroczki. Jeśli chcieliby Państwo mi pomóc, proszę jako cel szczegółowy wpisać moje imię, nazwisko i nr subkonta.
Choć nie potrafię jeszcze mówić to za okazane mi serce i pomoc BAAAARDZO serdecznie dziękuję!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: filip woliński - Subkonto nr 10325702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
filip woliński