szymon trojanowski
Subkonto nr: 10355102
wiek: 5 lat

O mnie

Szymonek przeszedł w swoim życiu już dwie operacje na otwartym serduszku. Pierwszą miesiąc po urodzeniu – miał zakładane opaski na żyłach w celu zmniejszenia przepływu krwi, ponieważ krew zalewała mu płuca. W kwietniu 2018 roku przeszedł drugą operację – całkowitą korektę wspólnego pnia tętniczego. Podczas tej operacji Szymonkowi zatrzymało się serduszko i wymagana była reanimacja – dzięki Bogu udało się przywrócić serce Szymona do życia.
Szymonek przeszedł traumę w szpitalu i miało to wpływ na jego rozwój. Aktualnie uczęszcza na rehabilitację sensoryczną, ponieważ ma duże napięcie mięśniowe, opóźniony rozwój psychoruchowy, bardzo boi się dotykania nowych rzeczy. Uczęszcza również na rehabilitacje rozwojowe. Szymon bardzo stara się pokonywać strach przed upadkiem oraz chodzeniem, ale nadal nie potrafi chodzić. Szymuś nie mówi, nie reaguje na swoje imię.

Dzięki darczyńcom Fundacji Miej Serce, którzy wpłacili Szymonkowi pieniążki, mój syn może się starać dogonić swoich rówieśników. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną na rehabilitacje Szymona. Ważne jest, aby Szymonek systematycznie ćwiczył. Panie rehabilitantki nie są w stanie na dzień dzisiejszy ocenić jak długo będzie potrzebna rehabilitacja Szymona, bo w ocenie lekarzy przed synkiem jest jeszcze długa droga i dużo pracy, aby zaczął funkcjonować jak jego rówieśnicy.
Dlatego apelujemy do ludzi o dobrych sercach o dalsze wsparcie, ponieważ zajęcia Szymonka są bardzo drogie, a tak bardzo mu potrzebne. Szymuś ma zapadniętą klatkę piersiową, problemy z chodzeniem, jest chłopcem wrażliwym i cały czas widzę jak trudne wspomnienia związanie z pobytem w szpitalu nie chcą go opuścić. Zajęcia więc są konieczne również ze względu na to, aby zapomniał o traumie, którą przeżył podczas ostatniej operacji. To wszystko kosztuje, ale pragniemy wynagrodzić mu to co go do tej pory spotkało, by resztę dzieciństwa mógł spędzić szczęśliwie.

Proszę pomóż Szymonowi, aby mógł systematyczne uczęszczać na rehabilitacje, które są mu tak bardzo potrzebne.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: szymon trojanowski - Subkonto nr 10355102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
szymon trojanowski