kacper kszuk

Subkonto nr: 10434102
wiek: 6 lat

O mnie

Hej, jestem Kacperek i na co dzień jestem bardzo wesołym dzieckiem, ale też bardzo nadpobudliwym. Kiedy skończyłem 2 miesiące pierwszy raz byłem w szpitalu, bo straciłem przytomność i wymiotowałem. Po długich diagnozach okazało się, że choruję na migreny niemowlęce, mam też zaburzenia neuro-rozwojowe i bardzo wiotką oś kręgosłupa, co uniemożliwia mi stabilne poruszanie się, a mój kręcz szyi który mam zakłóca moja równowagę.

Jestem Kacperek i odkąd pamiętam jak tylko skończyłem dwa miesiące, to przebywałem w szpitalu, bo nikt nie potrafił zdiagnozować co mi dolega, a ja miewałem ataki jakby padaczka, do tego wymioty i utrata świadomości na co najmniej 2 godziny. Dopiero po siedmiu miesiącach różnych badań i rezonansu magnetycznego okazało się, że choruję na migreny niemowlęce, wykryto u mnie także zwężone ciało modzelowate, zaburzenia neurorozwojowe, głęboką hipotonię, złogi na nerce i torbiel na śledzionie. Moja mamusia wychowuje mnie tylko sama i jest nam ciężko. Dlatego z powodu ciężkiej sytuacji nie stać mnie na dodatkowe rehabilitacje i prywatne leczenie, które bardzo by mi się przydało. Mój kręcz szyi uniemożliwia mi prawidłową równowagę, dlatego często się przewracam i robię sobie krzywdę, a moja wiotka oś kręgosłupa nie pozwala mi stabilnie chodzić..Od niedawna stwierdzono u mnie zaburzenia ze spektrum Autyzmu...Zespół Aspergera:( oraz zaburzenia głebokiego czucia i niepełnosprawnosc psychoruchowa..
Kacperek.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kacper kszuk - Subkonto nr 10434102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kacper kszuk