wiktor majewski

Subkonto nr: 10478402
wiek: 7 lat

O mnie

Jestem Wiktor i urodziłem się w sierpniu 2014 roku. Nie umiem samodzielnie jeść ani siedzieć, chodzić i mówić. Według lekarzy jedną z głównych przyczyn moich problemów zdrowotnych jest uszkodzony ośrodkowy układ nerwowy, który przyczynia się do osłabionego napięcia mięśniowego, a w konsekwencji powoduje wspomniane dysfunkcje.

Od samego początku moje życie nie było łatwe, przez pierwsze 10 miesięcy moim domem było GCZD w Katowicach. To tam przez pierwsze 3 miesiące dzielnie walczyłem o życie, a później o zdrowie. Byłem hospitalizowany na wielu oddziałach: Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka, Neurologii, Pulmonologii i Rehabilitacji Neurologicznej. Przez te wszystkie miesiące stan mojego zdrowia uległ stopniowej poprawie, ale ciągle mam przed sobą wiele do nadrobienia zarówno pod względem umysłowym jak i ruchowym...
Za pomoc w walce o lepszy każdy dzień z całego serca wszystkim dziękuję!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wiktor majewski - Subkonto nr 10478402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wiktor majewski