adaś stuglik

Subkonto nr: 1053002
wiek: 6 lat

O mnie

Od czwartego miesiąca Adaś choruje na padaczkę lekooporną zespół Westa. Adaś potrzebuje rehabilitacji, ponieważ choroba spowodowała uwstecznienie się rozwoju. Adaś obecnie przyjmuje środki farmakologiczne na padaczkę. Adaś wymaga leczenia, a także rehabilitacji, pomocy psychologa i logopedy. Tylko wczesne wspomaganie jego rozwoju będzie decydowało o jego przyszłości.

W 2015 roku wraz z mężem dowiedzieliśmy się, że nasz synek choruje na padaczkę lekooporną zespół Westa. Był to dla nas ogromny szok tym bardziej, że po przeczytaniu informacji na temat tej choroby rokowania na wyzdrowienia są różne, jedne dzieci wychodzą z tego inne zaś są sparaliżowane do końca życia. Jesteśmy zrozpaczeni tą diagnozą i prosimy o pomoc. Za każdą okazaną pomoc będziemy niezmiernie wdzięczni!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: adaś stuglik - Subkonto nr 1053002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
adaś stuglik