matylda skoczek

Subkonto nr: 1057302
wiek: 9 lat

O mnie

Cześć, nazywam się Matylda! Urodziłam się w 24. tygodniu ciąży z wagą 500 gram. Zaraz po porodzie przeżyłam wylew III stopnia. Niedługo później pojawiła się retinopatia wcześniacza. Obecnie potrzebuję rehabilitacji prywatnej, ponieważ mam porażenie połowicze prawej strony ciała, dziecięce porażenie mózgowe, refluks, małogłowie oraz zeza zbieżnego. Cierpię również na krótkowzroczność.

Potrzebny są nam pieniążki, aby Matylda mogła być bardziej samodzielna. Obecnie potrafi już chodzić lecz niestety nie tak dobrze jak sama by chciała. Nadal utyka na prawą nóżkę i ma problem z ruszaniem ręką. Jest bardzo ruchliwym i ciekawym świata dzieckiem, lecz niestety przez swoją niepełnosprawność nie może poznawać interesującego ją świata. Chciałabym widzieć uśmiech na jej buźce. Dlatego tak ważne dla nas jest uzyskanie odpowiedniej kwoty, aby opłacić Matyldzie prywatną rehabilitację lub pomoce do niej potrzebne. Niestety sama nie jestem w stanie opłacić rehabilitacji, gdyż po prostu mnie na nią nie stać.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: matylda skoczek - Subkonto nr 1057302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
matylda skoczek