tymuś korczak

Subkonto nr: 10785102
wiek: 4 latka

O mnie

Tymek ma rozszczep kręgosłupa lędźwiowego ze współistniejącym wodogłowiem oraz nerwowo-mięśniową dysfunkcją pęcherza - pęcherz neurogenny. Operacja przepukliny oponowo-rdzeniowej miała miejsce w dniu 18-08-2017, a implantacja zastawki komorowo-otrzewnej w dniu 26-08-2017.

Tymoteusz urodził się w Radomiu 18.08.2017 roku z wadą wrodzoną pod postacią przepukliny oponowo-rdzeniowej. Wady nie rozpoznano w okresie prenatalnym. W okolicy lędźwiowo-krzyżowej obecny worek przepukliny o wymiarach ok 4x3cm nie pokryty skórą, sączący się. Kończyny dolne zniekształcone ze wzmożonym napięciem, brak ruchów czynnych kończyn dolnych. W 2 godzinie życia przewieziony karetką N do IPCZD w Warszawie celem dalszej diagnostyki. W 1 dobie życia dziecko zostało zakwalifikowane do plastyki przepukliny oponowo-rdzeniowej. W USG przezciemiączkowym obserwowano narastanie poszerzenia komór bocznych przy niewielkim przyroście obwodu głowy. Dziecko zostało zakwalifikowane do implantacji zastawki komorowo-otrzewnej. Darczyńcy i Fundacja pomogli w dofinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego oraz w zakupie sprzętów rehabilitacyjnych. Rokowania na możliwość samodzielnego chodzenia Tymusia są bardzo duże, dlatego też serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i prosimy o dalsze wsparcie!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: tymuś korczak - Subkonto nr 10785102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
tymuś korczak