natan nikodem bobrowski
Subkonto nr: 10790602
wiek: 6 lat

O mnie

Urodziłem się 05.10.2015r. z wrodzoną cytomegalią. Następstwem tej choroby był wylew do mózgu, padaczka, 100% głuchota na oba uszy, encefalopatia, opóźniony rozwój psychoruchowy oraz brak mięśni brzucha .

Po długim oczekiwaniu na zabieg implantu ślimakowego w końcu się doczekaliśmy. W czerwcu przeszedłem pomyślnie zabieg na prawe ucho, słyszę już na nie. Po szczegółowych badaniach głowy przed operacją wykryto trzy torbiele. Torbiel 12mm w biegunie skroniowym prawej półkuli mózgu, dwa torbiele z czego większy 10mm i 7 mm w analogicznej lokalizacji po stronie lewej. Obustronnie w istocie białej półkuli mózgu obecne są rozsiane, znacznie nasilone, niewzmacniające się obszary uszkodzenia, rozlane w płatach ciemieniowych skroniowych, czołowych oraz w postaci oddzielonych ognisk w pozostałych częściach. Ciężka i bolesna rehabilitacja przynosi efekty, siedzę już prosto samodzielnie, podnoszę się ładnie w łóżeczku, a nawet już raczkuję, tylko sam jeszcze nie chodzę. Babcia musi zakupić dla mnie ortezy i buciki, abym mógł już sam się poruszać. Dalej występują ataki padaczki. Jeszcze nie mówię, chociaż zaczynam powoli gaworzyć. Dzięki pomocy z fundacji osiągnąłem duży progres i będę mógł się dalej leczyć i stanąć na nogi.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: natan nikodem bobrowski - Subkonto nr 10790602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
natan nikodem bobrowski