Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Milena Miech

Subkonto nr: 1088902

Krótko o mnie...

Nazywam się Milenka. Urodziłam się w styczniu 2012 roku - zdiagnozowano u mnie autyzm dziecięcy. Mówią, że nie da się tego wyleczyć, ale poprzez terapię i miłość najbliższych, a także dobre serce ludzi- można z tym żyć i w miarę samodzielnie funkcjonować.

Trochę więcej o mnie...

Kiedy się urodziłam, nie było pierwszego krzyku, miałam 9 punktów (owinięta pępowina), byłam bardzo spokojnym dzieckiem, nie dopominałam się brania na ręce. Często chorowałam na zapalenie oskrzeli, poza tym rozwijałam się prawidłowo. Kiedy skończyłam roczek stałam się bardzo ruchliwa, potrafiłam skakać bez końca na łóżku, miśku. Moja mowa zatrzymała się w wieku 1,5 roku, nie było nowych słów, język niezrozumiały dla otoczenia. W wieku 2,5 lat miałam zalecenia badania słuchu, i rozpoznanie ORM (opóźniony rozwój mowy). Uwielbiałam zbierać kamyki, chodzić po krawężnikach, układać samochody w rzędy. Moja mama zaczęła ze mną terapię logopedyczną, zabrała mnie do psychologa. Potem było tylko potwierdzenie u lekarza - autyzm. Mam zajęcia z psychologiem i logopedą, chodzę też na wczesne wspomaganie na zajęcia integracji sensorycznej i inne, które pomagają mi funkcjonować w społeczeństwie. Mama wozi mnie też na terapię dla dzieci z autyzmem, tylko że to jest dość kosztowne. Chciałabym móc jeździć na turnusy rehabilitacyjne, mieć potrzebne terapie, pomoce edukacyjne i programy logopedyczne oraz komputer, który ułatwił by mi moją zaburzoną komunikację społeczną. Na to wszystko potrzebuję pieniążków, a wszelkie terapie i pomoce są bardzo kosztowne dlatego zwracam się o pomoc w realizacji mojego marzenia - FUNKCJONOWANIE W SPOŁECZEŃSTWIE SAMODZIELNE, NIE CZUCIA SIĘ INNĄ....

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Milena Miech