Pozdrowienia od Miłosza!

14.10.2021

Chłopiec cały czas uczęszcza do przedszkola oraz na terapię, jednak już od tego roku szkolnego jest w grupie starszaków, ma sześć lat.

Miłosz potrafi już mówić, jednak nie zawsze jeszcze ma na to ochotę i w dalszym ciągu nie odpowiada na zadane mu na pytania. Umie pisać i czytać, a od niedawna sam ubieram się do przedszkola! Niestety podopieczny Fundacji Miej Serce nadal nie do końca rozumie czym jest zagrożenie otaczającego świata, co jest dla niego bardzo niebezpieczne. Nie potrafi też panować nad swoimi emocjami, a najgorsze jest to, że nie może wtedy powiedzieć co się stało i wyrazić swoich uczuć słowami.

Niestety ze względu na to, że Miłoszek nie rozumie zagrożeń, nie można go zostawić samego nawet na chwilę. Wymaga stałego wsparcia drugiej osoby.

Jednak mimo wielu przeciwności, Miłosz każdego dnia pokazuje, że jest dzielny i warto walczyć o swój rozwój. Dzięki darczyńcom Fundacji Miej Serce może korzystać z wsparcia specjalistów, dlatego bardzo prosimy o dalszą pomoc: https://miejserce.pl/podopieczny/101275402