Poznajcie Norberta!

04.05.2022

Gdy Norbert skończył 4 miesiące miał częste ataki astmy i alergii. Przez to często miał nebulizację i leki na te choroby. Niestety gdy choroby się nasilały, chłopca strasznie męczył kaszel, co doprowadzało do częstych wymiotów. Gdy miał niecałe pół roku choroba się nasiliła i był na lekach sterydowych. Wtedy trafił do wspaniałego lekarza, dzięki niemu jest tutaj dzisiaj.

Niestety wtedy problemy zdrowotne Norberta nie skończyły się. Gdy miał dwa lata zaczął chodzić ma palcach, często się przewracał. Wtedy trafił do neurologa - był 3 razy w szpitalu na oddziale neurologicznym i stwierdzono zespół piramidowy prawostronny. Podopieczny Fundacji Miej Serce uczęszczał na rehabilitacje, lecz niestety nie było żadnej poprawy. Wtedy okazało się, że jest potrzebna operacja, która odbyła się we wrześniu 2021. Podczas operacji miał brany wycinek z kręgosłupa i po 6 miesiącach przyszły wyniki. Jak się okazało została stwierdzona neuropatia obwodowa, prawa nóżka jest chudsza i delikatnie krótsza.

Przez neuropatię obwodową potrzebna jest rehabilitacja i ćwiczenia. Niestety to wszystko kosztuje jak i leki, wizyty oraz rehabilitacja i inne rzeczy. Prosimy o pomoc: https://miejserce.pl/podopieczny/102072102