Turnus rehabilitacyjny Milenki

05.02.2019

Pozdrowienia od Milenki - podopiecznej Fundacji Miej Serce prosto z turnusu rehabilitacyjnego! Milena ma 7 lat i zdiagnozowany autyzm dziecięcy. Od najwcześniejszych chwil dzielnie ćwiczy podczas terapii i jest pod opieką specjalistów, którzy pomagają jej zrozumieć otaczający świat.

Dzięki okazanemu przez darczyńców Fundacji Miej Serce wsparciu, mogliśmy sfinansować dla Milenki wyjazd na bardzo kosztowny turnus rehabilitacyjny, na którym miała szansę ćwiczyć podczas wielopłaszczyznowych zajęć. Ponadto udało się dofinansować terapie, na które Milenka uczęszczała na co dzień poza turnusem, co bardzo nas cieszy ponieważ zauważono dzięki nim pozytywne efekty w funkcjonowaniu naszej podopiecznej.

Aby nie zaprzepaścić wszystkiego, co udało się osiągnąć Milence, wymagane jest dalsze wspomaganie zaburzonych stref rozwoju, między innymi poprzez terapię logopedyczną, pedagogiczną oraz zajęcia z integracji sensorycznej.

Aby Nasza podopieczna mogła otrzymywać niezbędną opiekę, wymagany jest również zakup sprzętu, który umożliwi jej jak najlepsze efekty podczas zajęć. Koszt wizyt u specjalistów i samego sprzętu jest bardzo duży, dlatego nie uda się pomóc Milence bez wsparcia ludzi dobrych serc, o które pragniemy prosić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Milenie oraz pomóc jej w drodze do samodzielności, kliknij TUTAJ i wybierz jedną z form wsparcia.