Niepełnosprawność dziecka - dlaczego warto skorzystać z pomocy fundacji

15.10.2021

Posiadanie dziecka z niepełnosprawnością, z ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji, zdiagnozowana ciężka choroba lub częste potrzeby opieki medycznej, a również   powodują dodatkowe i nieoczekiwane koszty dla rodziny. Radzenie sobie z tymi obciążeniami finansowymi może sprawić, że i tak już trudna sytuacja stanie się jeszcze większym wyzwaniem. W takich chwilach przychodzimy z pomocą - fundacja Miej Serce powstała po to by wspierać!

Dzięki Fundacji nie zostajesz sam!

Dzięki nam możesz odmienić życie swoje i swojego dziecka. Możesz złożyć prośby o pomoc medyczną, terapię rehabilitacyjną lub urządzenia wspomagające, których nie jesteś w stanie zapewnić swojemu dziecku z uwagi na wysokie koszty. Korzyści dla dzieci wykraczają daleko poza fizyczne. Pomoc ze strony naszej fundacji Miej Serce może poprawić jakość ich życia, pomóc zdobyć pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz umożliwić łatwe funkcjonowanie w społeczności. Dzisiejszy świat nie jest przystosowany w pełni dla osób z niepełnosprawnościami. Odpowiedni sprzęt medyczny dla Twojego dziecka to podstawa i ułatwienie codziennego życia, które zmniejsza potencjalny niepokój dzieci przed angażowaniem się w nowe czynności. Dzięki naszej fundacji Miej Serce możesz zapewnić swojemu dziecku.

Dołącz do nas i już teraz załóż subkonto!

Rodzice dzieci niepełnosprawnych są dla nas bohaterami. W społeczności osób niepełnosprawnych nie brakuje bohaterów. Są ludzie, którzy nie pozwalając, by nic nie stało na drodze do osiągnięcia swoich celów, inspirują innych do pokonywania własnych przeszkód. Są ludzie, którzy podejmują działania w imieniu innych potrzebujących lub w obronie sprawy wartej walki. Do takich osób z całą pewnością zaliczają się rodzice dzieci z niepełnosprawnościami.

Kiedy mówi się o trudach związanych z codziennością w życiu osoby niepełnosprawnej bardzo często zapomina się o bliskich takiej osoby. Bardzo często są to ludzie, pomimo pełnej sprawności, również odczuwają utrudnienia i muszą zmagać się z wieloma przeszkodami jakie serwuje im nieprzygotowane i niedostosowane społeczeństwo. Na szczęście, my pamiętamy! Cała fundacja Miej Serce oraz wszyscy jej członkowie doskonale zdają sobie sprawę z tego jak wiele poświęcenia kosztuje opieka nad własnym, w pełni niesprawnym dzieckiem.

Bariery, jakie Ci ludzie napotykają, aby uzyskać wsparcie, są ogromne. W ostatnich latach coraz częściej i głośniej mówi się w tej sprawie. Nasza fundacja Miej Serce, wręcz krzyczy - jesteśmy dumni i wspieramy Was, drodzy opiekunowie, całym sercem!