Pomaganie przez 1 procent

15.10.2021

Z łatwością możesz wesprzeć Fundację Miej Serce. Przekaż 1,5% swojego podatku dla naszych podopiecznych. Pieniądze, które Ty i inni darczyńcy możecie wpłacić na fundację są przekazywane na indywidualne subkonta na przełomie października i listopada. Wiele rodzin bez takiej pomocy nie byłoby w stanie zapewnić nawet podstawowej opieki zdrowotnej. Dzięki otrzymanym środkom nasi podopieczni i ich rodzice mają możliwość zadbać o niezbędną rehabilitację i leczenie, w ciągu całego roku.

Dlaczego nie wszystkim Fundacjom możesz przekazać 1,5%?

1,5% podatku możesz przekazać jedynie na rzecz OPP (czyli organizacji pożytku publicznego), są to fundacje i stowarzyszenia, a jedną z nich jesteśmy my - Miej Serce. Odpowiednia kwota zostanie odliczona od Twojego podatku i przekazana na konto wybranej OPP.

Jak przekazać 1,5% Fundacji Miej Serce?

Wypełniając swój roczny PIT możesz wpisać w odpowiedniej rubryce numer KRS naszej fundacji i dokładnie wskazać cel szczegółowy. Dzięki temu będziesz mógł przekazać procent swojego podatku konkretnemu dziecku, które znajduje się pod opieką fundacji Miej Serce.

Pomaganie jest łatwe! Numer KRS naszej fundacji: 0000 368 135.