Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Samanta Fatek

Subkonto nr: 101209602

Krótko o mnie...

Jestem Samanta i urodziłam się w maju 2008 roku. 26 lipca 2018 roku na wakacjach we Francji zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę limfoblastyczną, którą nazywam pieszczotliwe „białą kaczką". Bardzo lubię matematykę i jeździć na rolkach.

Trochę więcej o mnie...

Historię Samanty zna już wielu z Was... dziewczynka, której wakacyjna przygoda zakończyła się we francuskim szpitalu, gdzie musiała stanąć mimo młodego wieku do walki o zdrowie i życie. Samanta zakończyła pierwszy cykl chemioterapii we Francji i została przetransportowany do Polski. Teraz przebywa w szpitalu w Warszawie, gdzie rozpoczęła kolejny cykl chemioterapii. Nasza walka z chorobą będzie trwała jeszcze minimum dwa i pół roku. Wiemy, że nie będzie łatwo, ale wiemy też, że w Samancie jest wiele siły i chęci do życia. I dzięki temu DA RADĘ I WYGRA. Niestety oprócz opłacenia 20% kosztów leczenia we Francji, wiemy, że walka z białaczką jest kosztowna w związku z tym każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie. Leki, środki dezynfekcji, dostosowanie mieszkania do potrzeb Samanty np. zakup lamp bakteriobójczych, materaca antyodleżynowego... opracowanie diety, a w późniejszym etapie dojazd do szpitala oddalonego o ponad 100 km, rehabilitacja, wizyty u specjalistów. Nie znamy jeszcze wszystkich przeszkód jakie choroba może postawić na naszej drodze, ale wiemy, że mamy ogromną siłę walki, a z pomocą wielu wspaniałych ludzi o wielkich sercach na pewno zwyciężymy z chorobą.

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Samanta Fatek

This page as PDF