Warto pomagać - przekaż darowiznę

15.10.2021

Fundacja Miej Serce od lat wspiera i pomaga najbardziej potrzebującym i bezbronnym - dzieciom. Dzięki naszym działaniom setki podopiecznych otrzymało wsparcie w postaci turnusów rehabilitacyjnych, terapii, leków czy wizyt u specjalistów. Jednak to wszystko nie udałoby się, gdyby nie dobre serca i pomoc darczyńców.

Dzięki przekazanym darowiznom czy 1,5% podatku, wspomagamy dzieci w ich walce o zdrowie i rozwój. Jednak nasi podopieczni prócz rodziców, lekarzy, czy terapeutów potrzebują na swojej drodze jeszcze kogoś - Ciebie.

Pomóż! Możesz wesprzeć naszych podopiecznych. Wpłacając darowiznę na subkonto podopiecznego, przyczyniasz się do tego niesamowitego dzieła, jakim jest pomoc potrzebującym.

Dzieci szybko rosną i szybko się rozwijają, dlatego tak ważne jest, aby Nasi podopieczni mieli zapewnione jak najwięcej godzin rehabilitacji póki ich ciała są jeszcze młode i potrafią się regenerować.

Jednak nie będziemy mogli ich zapewnić bez ludzi dobrych serc. To właśnie dzięki wpłacanym darowiznom, Fundacja Miej Serce opłaca potrzebne zajęcia.

Jak przekazać darowiznę?

Aby tego dokonać skorzystaj z bezpiecznej płatności online lub wpłać pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane: Fundacja Miej Serce, ul. Jankowicka 9, 44-201 Rybnik, Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610.

Pamiętaj, aby podać nazwisko podopiecznego wpłacając darowiznę, a także jego numer subkonta - czyli numer identyfikacyjny podopiecznego do rozliczeń wewnątrz fundacji.

Jest to potrzebne, ponieważ jako Fundacja mamy zaszczyt mieć pod swoją opieką ponad 500 podopiecznych i dzięki poprawnym tytułom wpłat, darowizny trafiają na konkretne subkonta w najszybszym możliwym terminie.

Możesz także wejść na naszą stronę internetową: https://miejserce.pl/ i tam dokonać bezpiecznej płatności online. Wybierz podopiecznego, któremu pragniesz pomóc i kliknij czerwony przycisk: "wpłacam", który wyświetli się po prawej stronie.

Dzięki darowiznom rodzice podopiecznych Fundacji Miej Serce mogą korzystać z środków na potrzebne dla ich dziecka usługi czy artykuły, takie jak terapie, zajęcia, sprzęt rehabilitacyjny czy artykuły edukacyjne i dydaktyczne.

Tak więc każda przekazana przez darczyńcę złotówka przyczynia się do opłacenia przez nas faktur podopiecznych, którzy mogą się rozwijać i zdrowieć mając zapewnioną najlepszą opiekę.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli jesteś rodzicem dziecka z niepełnosprawnością i potrzebujesz pomocy, zachęcamy Cię do kontaktu z Nami. Postaramy się wesprzeć Ciebie i Twoje dziecko, aby otrzymywało jak najlepszą opiekę specjalistów.

Aby zostać podopiecznym wypełnij wniosek/formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Skontaktujemy się z Tobą do maksymalnie 2 dni roboczych i poinformujemy o akceptacji subkonta.

Dzięki temu Twoje dziecko zostanie Naszym podopiecznym i będziesz mógł zbierać darowizny oraz 1,5% podatku na najważniejsze potrzeby Twojej pociechy.

Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za pomoc! Dzięki wam dzieci stawiają swoje pierwsze kroki, wypowiadają pierwsze słowa i mogą cieszyć się dzieciństwem, mimo tego że ich droga była o wiele cięższa i dłuższa niż u rówieśników.